V posledním letošním zápase Torpedo uspělo

24.12.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

V posledním letošním zápase Torpedo uspělo

14.kolo BAHL, základní část docela letí. Přes svátky bude krátké volno a pak ještě pět zápasů a jde se na playoff. Ve hře je tak ještě docela dost bodů. Dost důležitých bodů pro to, aby se nám podařilo vyhnout předkolu playoff.  Při pohledu na tabulku se dá očekávat, že o tu prí šestku bude ještě docela boj.

Buldoky jsme tak chtěli za každou cenu porazit, protože ke konci základní části nás čekají těžcí soupeři. Možná pod dojmem minulého zápasu, kdy jsme Buldoky porazili velmi vysokým rozdílem se nejednalo o úplně snadný zápas. A je potřeba upřímně říct, že soupeřem nám nebyl tým Buldoků, ale my sami. Možná jsme byli až moc nahecovaní na snadnou a vysokou výhru. I když jsme v celém průběhu zápasu vedli a hru měli pod kontrolou, nehráli jsme příliš dobře. Ze hry se nám někam vytratil týmový duch a všichni hráli až moc individuálně. Ve hře byla spousta chyb, které by možná jiný soupeř krutě trestal. Ale snad jsme si z toho špatného vzali i něco dobrého. Bylo by dobré si zapamatovat, že tudy cesta nevede. Pokud nepodáme kvalitní týmový výkon, tak nemáme šanci uspět. V playoff už vůbec ne!

Hned 3.1.2017 nás čeká Kozubová, která určitě chce v tabulce o kousek výše. Musíme ten zápas pojmout trošku jinak. Věřím, že to zvládneme!

HC Torpedo Havířov : HC Buldogs Hradiště – 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)

Branky TOR:  11. M. Štěbra (R. Koziorek), 11. M. Hlavička (R. Koziorek), 19. M. Štěbra, 34. J. Mazur (TS), 38. L. Pustějovský (L. Skotnica), 45. R. Cechel (M. Štěbra)