Torpedo si otevřelo střelnici a deklasovalo Střítež 8:0

03.10.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

Torpedo

Torpedo si otevřelo střelnici a deklasovalo Střítež 8:0
Sdílejte:

Torpedo zakončovalo nedělním zápasem v Havířově kompletní 2. Kolo BAHL. Soupeřem nám byli Technici ze Stříteže. S tímto soupeřem máme dle statistik BAHL zápornou bilanci. Z deseti  vzájemných zápasů jsme 4x vyhráli a 6x prohráli. Bylo tak načase tyto statistiky zase trošku vyrovnat. V předešlém kole sice Technici v zápase s Buldoky dostali sedm gólů, ale moc pozornosti jsme tomuto výsledku nevěnovali. BAHL je velmi vyrovnaná a jedna vyšší prohra neznamená, že tým je slabý.

Do zápasu jsme tak vstoupili značně nabuzeni a dá se říci, že v ideální sestavě, což bylo vidět  i na naší hře. Již po devíti minutách jsme vedli o tři góly a bylo znát, kdo bude v tomto zápase ten lepší. Technici se v občasných chvilkách snažili se zápasem něco udělat,  ale jistý Pepa Navrátil v naší brance a zodpovědná hra celého týmu nedovolila žádný zázračný obrat. Naopak lehce nejistý byl ve své brance gólman Techniků a s přispěním občasných chyb obrany vesele naskakovalo gólové skóre v náš prospěch.

Zápas jsme v poklidu zvládli a na výsledek 8:0 se opravdu dobře dívá. Ovšem, jak píšu výše. Liga je vyrovnaná a příští neděli nás čekají Nebory, před kterýma je potřeba mít se zase na pozoru!

Branky TOR: 4. R. Strnadel (L. Skotnica), 6. L. Pustějovský, 9. M. Hlavička (R. Heinz), 18. L. Pustějovský, 25. R. Heinz (M. Štěbra), 32. J. Mazur (T. Kantor), 34. M. Štěbra (L. Skotnica), 42. R. Koziorek (J. Mazur)

Další články

04.01.2018 | Mirek HovorkaPoslední rozloučení s Tomem Rumíškem

10.11.2017 | Lukáš SkotnicaTorpedo na čele tabulky

Archiv všech článků →

HCTH Facebook