Torpedo nastřílelo Buldokům 12 branek

24.10.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

Torpedo nastřílelo Buldokům 12 branek

Komentář k dnešnímu zápasu se mi nebude psát úplně lehce. V podstatě totiž není co psát. Vše by se dalo shrnout do jediné věty. Vyšlo nám vše, na co jsme sáhli a soupeř nám v tom pomáhal…

Ale zase tak jednoduché to nebylo. Buldoci jsou tým, se kterým toho máme odehráno nejvíce. Jen letos jsme odehráli tři společné přípravné zápasy. Občas se s klukama potkáváme na vzájemném tréninku. Sportovně je třeba uznat, že týmu chybí letos nehrající obránce Vanda a dnes nehrající M. Lendl.

Na druhou stranu. Opět jsme dnes začali velkým náporem, ve čtvrté minutě jsme vedli 2:0. Hráli jsme hodně zodpovědně z obrany a oceňuji celý tým, že jsme se stále hecovali a hráli naplno i za rozhodnutého stavu. Všechny góly byly poctivě vypracované, většinou po pěkných souhrách na všech frontách. Krom smolaře Pavla Modra se bodově prosadil celý tým! I to o něčem svědčí a jenom taková hra je klíčem k úspěchu.

Již v úterý hrajeme další zápas v Těšíně s Kozubovou a bude to těžký zápas, tak jako ty další co nás čekají. Nikde není psáno, že těch deset gólů, nemůžeme dostat i my.

Chtěl bych ocenit a poděkovat za hezké gesto všem hráčům Torpeda, že po zápase a podání rukou soupeři, zajeli podpořit gólmana Buldoků, který gólový příděl vydýchával ještě delší dobu ve svém brankovišti.

Branky TOR: 2. R. Heinz ( D. Ošťádal), 4.  M. Štěbra (L. Skotnica), 12. M. Hovorka (R. Kraina), 18. R. Cechel (L. Pustějovský), 20. R. Strnadel (L. Skotnica), 24. R. Koziorek (J. Mazur), 25. M. Hovorka, 36. M. Štěbra (R. Cechel), 38. P. Hadaš (L. Pustějovský), 40. R. Heinz (R. Koziorek), 41. R. Koziorek (D. Ošťádal), 42. M. Štěbra (R. Cechel)