Torpedo na čele tabulky

10.11.2017 | Autor: Lukáš Skotnica

Torpedo na čele tabulky

Sezóna BAHL nabrala slušné tempo. Máme odehráno celkem 8 ligových kol a v tom dalším uzavřeme první polovinu základní části soutěže. Příští středu 15.11.2017 nás čeká v Havířově zápas s Třineckými Imperátory a očekáváme, že právě tento duel bude nejtěžší v dosavadním průběhu.

Nemám moc rád hraní na nějaké série výher nebo proher. Nicméně faktem je, že naposledy  jsme prohráli ve 3.kole s Monsters.  Malé klopýtnutí přišlo ještě v zápase s Pantery, kde jsme přišli o jeden bod. Od tohoto zápasu jsme však všechny soupeře porazili za plný počet bodů.  Přehráli jsme Kozubovou (8:1). Poslední mistry HC Nebory B (4:2) a naposledy včera nebezpečné Techniky ze Stříteže (7:3).

Nechci moc chválit, ale Torpedo hraje zatím asi nejlepší hokej za celou svou účast v BAHL. Daří se nám soupeře přehrávat kombinačně i fyzicky. Hra na kompletní tři pětky se zatím vyplácí. Všechny útoky si dokážou vypracovat šance a konečně už je taky i proměnit. Možná je to právě proto, že máme více sil. ALE stále je potřeba myslet na to, že zatím je to pouze základní část. I v minulých sezónách jsme hráli v tuto dobu dobře. V sezóně 2015/2016 jsme byli taky v tabulce na prvním místě s počtem 18b. V další sezóně 2016/2017 to bylo druhé místo a 17b. Nyní tedy aktuálně první místo a 20b.

Jak je vidět, tak hlavním úkolem do další části sezóny je hlavně se pokusit tuto výkonnost udržet. Nebo ještě lépe se pokusit hru vylepšit. Stále je spousta prostoru, kde se zlepšit. Občas se vyskytne zbytečný faul, nebo zcela zbytečná chyba při rozehrávce či ztrátě puku.

Takže teď hlavně neusnout na vavřínech a MAKAT!