Souboj o špici tabulky Torpedu nevyšel

25.11.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

Souboj o špici tabulky Torpedu nevyšel

Poslední tři zápasy, které jsme proti našemu dnešnímu soupeři HC Imperators Třinec odehráli, se nesly v podobném duchu. Vždy padl velmi brzký gól. V minulé sezóně a také v prvním zápase té letošní se nám podařilo Imperátory zaskočit už v první minutě zápasu. Včera v Těšíně nám to však Imperátoři vrátili i s úroky. Nejen, že se dokázali prosadit už v čase 1:16, ale za další dvě minuty přidávají další gól. Na začátku sedmé minuty dokonce třetí gól v naší bráně. A naneštěstí všechny góly po našich hrubých individuálních chybách.

Nic naplat. I takový zápas prostě v sezóně zákonitě musel přijít. Imperátoři hráli od začátku výborně, byli rychlejší, silnější a hokejovější ve všech směrech. Rychlé góly nás uzemnily a my nehráli dobře.

Do zápasu jsme se začali dostávat až v jeho druhé polovině. V rozmezí 29. – 32. minuty se nám dokonce podařilo snížit na 2:4 z našeho pohledu. Imperátoři se trošku unavili a hra se vyrovnala. Šance na snížení jsme určitě měli. Martin Štěbra nedokázal dostat puk už do zcela prázdné branky, Dominik trefuje tyčku atd. Bohužel se nám na kontakt dostat nepodařilo a tak máme na svém kontě již třetí prohru v řadě (s Hrádkem až po nájezdech).

Sezóna je ještě dlouhá, už ve čtvrtek hrajeme další zápas a určitě se pokusíme tuhle sérii zase otočit a nenecháme si vršek tabulky uniknout.

HC Torpedo Havířov – HC Imperators Třinec 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Branky TOR: 29. R. Koziorek (M. Štěbra), 32. J. Mazur (R. Koziorek)