Oslabené Nebory i přes výborný začátek podlehly Torpedu 2:9

10.10.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

Oslabené Nebory i přes výborný začátek podlehly Torpedu 2:9

Poslední zápas třetího kola jsme hráli opět my a opět  na „domácím“ ledě v Havířově. Sestava Torpeda se oproti minulému zápasu změnila jen kosmeticky. Do obrany se vrátil uzdravený Petr Hadaš, ale naopak pro nemoc chyběl Rosťa Heinz. V obraně tak opět zaskakoval Radek Kraina. A záskok to byl povedený, protože jsme již od druhé minuty prohrávali, ale byl to právě Radek, který vzal odpovědnost na sebe a dvěma střelami  během dvou minut otočil zápas zase v náš prospěch!

Určitě se sluší dodat, že soupeř dorazil na zápas pouze v osmi lidech. My jsme si hned od začátku řekli, že budeme hrát hodně aktivně, rychle střídat a nenecháme Nebory odpočinout. Přesně takto se zápas i vyvíjel. Nebory občas dokázali zazlobit, ale síla a produktivita byla na naší straně.  Zápas se hrál v poklidu, bez vyloučení s jasnou gólovou převahou na naší straně.

Příští zápas nás čeká opět v neděli. Soupeřem nám budou kluci z Monsters s velmi dobrým Lukšíkem v bráně a to už se dá očekávat mnohem vypjatější souboj.

Branky TOR: 8. R. Kraina (M. Hlavička), 10. R. Kraina (R. Koziorek), 15. R. Strnadel (L. Skotnica), 18. R. Strnadel (L. Skotnica), 27. P. Hadaš (M. Hovorka), 37. M. Štěbra (R. Kraina), 39. R. Strnadel (M. Štěbra), 40. T. Kantor (M. Hlavička), 42. M. Štěbra (L. Skotnica)