Odveta za play-off Torpedu nevyšla

09.11.2016 | Autor: Lukáš Skotnica

Odveta za play-off Torpedu nevyšla

V 8. kole BAHL jsme narazili na tým, který nás vyřadil z posledního playoff – HC Dynamo Mosty. Tenkrát jsme s Dynamem odehráli pěknou a napínavou sérii. Při troše fantazie by se dalo říci, že tato série pokračovala i včera v Těšíně.

Zápas se hodně podobal tomu poslednímu, který jsme s Dynamem odehráli. Troufám si tvrdit, že jsme byli lepším týmem respektive určitě jsme měli více gólových příležitostí (nemám prozatím k dispozici počty střel), ale bohužel jsme první gól inkasovali my a to už se pak proti Dynamu, kterému navíc kvalitně chytá gólman otáčí velice těžko.

Mosty pak v dalším průběhu zápasu čekalo na šance z brejků a jeden se jim po chybě naší obrany podařilo i využít. Zhruba pět minut před koncem, když už jsme opravdu vážně potřebovali vstřelit kontaktní gól, přišlo velice hloupé a zbytečné vyloučení R. Cechela (stejně jako ve výše zmíněném playoff) a pak už nešlo s nepříznivým stavem nic udělat.

Určitě jsme nehráli nějak špatný zápas, řekl bych dokonce, že jsme hráli stejně jako v předešlých zápasech, akorát se nám nepodařilo překonat gólmana soupeře.

Pokusíme se toto zaváhání a hlavně taky naši neschopnost vstřelit gól na těšínském zimáku zase za týden, opět proti velmi silnému soupeři (HC Hrádek).