Nebory jdou do finále, Torpedo bude hrát o bronz

23.03.2017 | Autor: Mirek Hovorka

Nebory jdou do finále, Torpedo bude hrát o bronz

Zřejmě nejhorší výkon v dosavadním průběhu play-off podalo Torpedo v rozhodujícím zápase semifinále. Havířovští se mohli porvat o prodloužení série, místo toho vstoupili do zápasu tragicky a po šnůře chyb prohrávali už v první třetině 3:0. Nic na tom nezměnil ani zlepšený výkon ve zbytku zápasu. Zkušený kádr Neborů již žádné další zdramatizování zápasu nepřipustil, přidal další dvě branky a zaslouženě tak postupuje do finále po výhře 5:1 (3:1 v sérii). Torpedo se bude muset opět spokojit s bojem o třetí místo.

O soupeři se rozhodlo teprve včera. Buldoci bohužel nedokázali navázat na vynikající výkony v sérii proti favoritům z Třince a prohráli 5:2. Celá série tedy skončila 3:2 ve prospěch Imperátorů. Imperators ve finále nastoupí proti přemožitelům Torpeda, týmu HC Nebory.

Finálové zápasy se hrají pouze na jedno vítězné utkání. O medailových pozicích, stejně jako o neoblíbené „bramboře“, bude tedy rozhodnuto ještě týž den. Organizátoři BAHL si zajisté připravili pořádnou show, diváky tak kromě výkonů na ledě bude bavit i doprovodný program v podobě předávání cen nejlepším hráčům uplynulého ročníku. Pojďme si znovu také připomenout, že otevřen bude i bufet. Trochu se v hledišti odvázat by tedy neměl být žádný problém… 🙂

Co říci závěrem? Přijďte všichni! Torpedo Vás potřebuje. Pokusme se sobotní odpoledne ozvláštnit vítěznými fanfárami… 🙂

Finálový den, shrnutí

• O třetí místo, od 16:00 – HC Torpedo Havířov vs. HC Buldoci Hradiště