Finálový den se blíží

20.03.2017 | Autor: Mirek Hovorka

Finálový den se blíží

Již tuto sobotu, tj. 25. 3. 2017, se uskuteční Finálový den Beskydské amatérské hokejové ligy. Oba zápasy, tedy o bronz a zlaté medaile, se odehrají v třinecké WERK Aréně. O bronzové medaile se bude hrát od 16:00, bitva o titul vypukne v 18:00. Pro diváky bude v krásném prostředí tohoto moderního hokejového stánku připraveno zázemí v podobě bufetu s občerstvením, o pořádek v hledišti se bude starat bezpečnostní služba. Nic tak nebrání užít si oba zápasy v „extraligovém“ prostředí na plno a podpořit tak svůj tým.

Účastníci Finálového dne

Protože ještě probíhají obě semifinálové série, není prozatím jasné, o jaké celkové umístění budou jednotlivé týmy hrát, ale již teď víme, že účast si vybojovali:

Buldoci prohrávají v sérii hrané na 3 vítězné zápasy s Imperators 2:1, stejně jako Torpedo s Nebory. Hráči obou týmů, jenž aktuálně tahají za kratší konec, jsou ovšem rozhodnuti dát do následujících zápasů vše a boj o postup do finále co nejvíce zdramatizovat. Ideálně zvrátit ve svůj prospěch. Možné to určitě je!

Přijďte podpořit Torpedo již dnes, hraje se od 21:30, v Českém Těšíně.