Dvakrát za tři, včera za nula…

05.10.2017 | Autor: Lukáš Skotnica

Torpedo

Dvakrát za tři, včera za nula…
Sdílejte:

Jak už se tady u nás webu Miro omlouval za naší malou, nebo spíše žádnou aktivitu, musím se omluvit i já. 🙂 Letošní start BAHL byl velmi hektický, protože liga přecházela na nový web a byl jsem to já kdo v tom byl namočený „až po uši“. Veškerý svůj volný čas jsem tedy musel věnovat samotné soutěži. Ta nám již nyní běží, máme odehrány skoro kompletní 3.kola a tak mám konečně možnost napsat něco i pro naše stránky.

S týmem Torpeda jsem přes léto zase tolik starostí neměl, protože prakticky celý manšaft zůstal pohromadě. Na poslední chvíli před konečným uzavřením soupisky jsem musel udělat prakticky jen jednu jedinou změnu. Minimálně pro letošní sezónu nebude na soupisce Paťa Hadaš. Na uvolněné místo pro jednoho ze dvou bývalých registrovaných hráčů byl dopsán Tomáš Čaja. Ten se okolo našeho týmu pohybuje už spoustu let, takže dobře ví jak to u nás chodí a my zase známe dobře Čajdu. 🙂 Soupiska je oproti předchozím ročníkům vcelku široká, budeme hrát na 3 kompletní pětky po celou sezónu. V minulé sezóně jsme to odzkoušeli v playoff a odezva byla docela kladná. V tomto složení musíme hrát hodně aktivně, poctivě a s rychlým střídáním, tak aby byli všichni hráči stále ve hře.

První dva zápasy, které jsme v letošní sezóně odehráli v Českém Těšíně se nám vcelku povedly, hráli jsme přesně tak jak píšu v minulém odstavci. Aktivní a kombinační hrou jsme dokázali přehrát Hrádek i Dynamo Mosty po výsledcích 5:1 resp. 5:2. Včerejší zápas na „domácím“ Havířovském ledě se nám tak úplně nepovedl, protože jsme podlehli Monstrům 3:1. Nicméně těžko něco vytýkat. Monsters dali góly a my ne. To je asi tak jediný i když nejpodstatnější rozdíl. Monsters využili vedoucího gólu a pak hráli to své tzn. urputná obrana a nebezpečné protiútoky a my do nich bušili jak „hluchej do vrat“… z jedenatřiceti střel si však našla cestu do branky jen jedna jediná.

Ještě před zápasem 3.kola jsem využil nového pravidla BAHL a dopsal jsem na soupisku dodatečně dva nové hráče. Florbalovou ekipu Torpeda rozšiřuje Filip Heczko, kterého lidem pohybujících se ve světě sportu a florbalu .netřeba představovat. Já osobně si myslím, že až se Filip trochu rozkouká a rozehraje mohl by být do dalších sezón pro Torpedo velmi platným hráčem. Druhým dopsaným je Pavel Vicherek, který taky určitě dostane šanci a stane se stálým členem Torpeda.

Držte nám palce do další v pořadí již 7. sezóny v BAHL!

Další články

04.01.2018 | Mirek HovorkaPoslední rozloučení s Tomem Rumíškem

10.11.2017 | Lukáš SkotnicaTorpedo na čele tabulky

Archiv všech článků →

HCTH Facebook