03.10.2017 | Autor: Mirek Hovorka

BAHL a Torpedo v Deníku

Pěkná pozvánka na nový ročník Beskydské hokejové ligy se objevila v havířovské mutaci tištěného regionálního Deníku. V článku se píše například o tom, že začala nová, již 8. sezóna Beskydské hokejové ligy, zmiňuje jednotlivé účastníky soutěže, hrací dny v Českém Těšíně a Havířově (v Českém Těšíně jsou termíny zápasů stanoveny dopředu a napevno, v Havířově jsou termíny bohužel známy až vždy z aktuálního rozpisu ledu na nadcházející týden, proto je dopředu nezná ani redakce našeho webu a v rozpisu zápasů Torpeda jsou tak termíny aktualizovány operativně). Dále mluví např. o kralujícím mistrovi ligy nebo o novém webu BAHL.cz.

Celý článek si můžete v nascanované podobě přečíst níže (omlouváme se za horší technickou kvalitu). A na závěr jedna kvízová otázka – který hráč Torpeda se na fotce k článku nachází na buly? 🙂